Hilton Meetings Coordinator - Hilton Prague

HILTON PRAGUE

Místo práce
Pobrezni 1, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
01.09.2017
Nabízený plat (hrubého)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplní práce je zejména komunikace s klienty po telefonu a emailem, v anglickém jazyce každý den a v případě změny požadavků klientů očekáváme profesionální vystupování. Práce také zahrnuje otevření a uzavření Business Centra.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zajímavá práce pro mezinárodní hotelový řetězec Hilton, příjemné a dynamické pracovní prostředí, možnost učit se novým věcem, zaměstnanecké výhody, možnost profesního růstu v rámci společnosti. Mladý kolektiv a spoustu benefitů značky Hilton. Kariérní růst v rámci obou hotelů Hilton v Praze - nehledáme někoho, kdo bude na stejné pozici déle než rok a půl.

Informace o náboru

Pokud tě zajímá prostředí, kde se pořádají konference od těch nejmenších až po obrovské a máš rád/a denní výzvy, neváhej nám zaslat svoje CV a třeba i průvodní dopis proč je právě tato práce pro tebe.

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

30.9.2017 (zbývá ještě 44 dnů)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Events, Meetings, Konference

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo
Český jazyk - Pokročilý (C1)

Počet let praxe

1

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Nadšení pro práci, angličtinu bez problému, počítačové schopnosti samozřejmostí, příjemný vzhled, výhodou je pro tebe zkušenost ze zahraníčí, ale i v opačném případě ti rádi poskytneme podporu našich stávajících profesionálů a zaučíme tě.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hilton Prague - Biggest Hilton hotel in Central Europe

Adresa společnosti

Hilton Prague - Quinn Hotels Praha, a.s.
Pobřežní 1
186 00 Praha 8 - Karlín

Kontakt

Kontaktní osoba: Michal Hradilik HR
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 3151542   Datum zveřejnění: 4.8.2017