Obchodno-technický manažér

HIREX s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo budete mať na starosti?

* firemných zákazníkov (veľkoobchody, stavebné a realizačné spoločnosti): starostlivosť o nich a udržiavanie dobrých vzťahov, predstavovanie nových produktov, optimalizáciu existujúcich riešení
* nových zákazníkov: akvizíciu nových obchodných príležitostí v regióne, vrátane návrhov technických riešení
* kompletné vedenie obchodných prípadov
* pravidelný reporting a účasť na poradách v Brne (1x za mesiac)

Čo na oplátku ponúkame?

* prácu na HPP vo veľmi úspešnej spoločnosti s kvalitnými výrobkami
* flexibilnú pracovnú dobu & home office
* finančné ohodnotenie zložené zo solídnej fixnej časti a motivačného ohodnotenia podľa dosiahnutých výsledkov
* firemné zázemie, technické vybavenie a prístup nadriadených na veľmi vysokej úrovni
* automobil aj pre súkromné využívanie, mobil notebook

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Úspešnej českej obchodno-výrobnej spoločnosti pomáhame s expanziou, ktorá je sprevádzaná rozširovaním tímu na Slovensku. Spoločnosť sa zaoberá výrobou a dodávaním kovových komponentov pre elektroinštalácie a telekomunikácie, na trhu úspešne pôsobí 20 rokov a disponuje jednou z najmodernejších výrobných technológií.

Pracujte pre jednotku vo svojom odbore!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Čo od Vás požadujeme?

* SŠ/VŠ vzdelanie technického zamerania
* predchádzajúcu skúsenosť na obchodnej pozícii s preukázateľnými výsledkami
* technické myslenie (výhodou sú skúsenosti z oblasti elektro)
* pro-zákaznícky prístup, komunikatívnosť, ústretové a profesionálne vystupovanie
* vodičský preukaz skupiny B a dobré vodičské schopnosti

HIREX sro, personálna spoločnosť, ponúkame kompletné personálne služby pre firmy hľadajúce zamestnancov aj pre uchádzačov o prácu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3028506  Datum zveřejnění: 12.7.2017