Programátor delphi

HJ - SOFT, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Hradební 3, 563 01 Lanškroun, Okres Ústí nad Orlicí
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-12
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 33000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Programátoři počítačových aplikací specialisté (25140)

Pracoviště a kontakty

Firma:HJ - SOFT, s.r.o., IČ 62026631
Pracoviště:HJ - SOFT, s.r.o., Lanškroun, Hradební 3, Žichlínské Předměstí, 563 01 Lanškroun

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-01-12
Mzdové rozpětí:od 20000 do 33000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, stravenky, zaměstnanecké benefity
Dovolená navíc, částečný home office, pružná pracovní doba

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplní práce je programování aplikace v jazyku Object Pascal (Delphi), spolupráce na návrhu architektury aplikace, návrh struktury databáze,
ladění výkonu aplikace.
Požadujeme SŠ nebo VŠ technického směru, praxe výhodou, znalost objektového programování, znalost SQL databází, zodpovědnost za odvedenou práci, angličtina na úrovni čtení technické dokumentace.
Nabízíme odpovídající platové ohodnocení.

Poslední změna:2017-01-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Orlicí

číslo volného místa: 11977400727

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou