Vedoucí prodejny oc brno avion shopping park

HM Studio a.s. (MPSV)

Místo práce
Skandinávská 128, 619 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
12400 - 21000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách (52220)

Pracoviště a kontakty

Firma:HM Studio a.s., IČ 28220854
Pracoviště:HM Studio a.s.-OC Brno Avion Shopping Park, Skandinávská 128/2, Dolní Heršpice, 619 00 Brno 19

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 12400 do 21000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:První kontakt telefonicky nebo e-mailem: [email protected]
HM Studio a.s. prodejce a dovozce hraček pro svoji prodejnu v Brně přijme na hlavní pracovní poměr vedoucí prodejny.
Náplň práce:
Zodpovídá za chod prodejny, objednává zboží, řídí se pokyny oblastní manažerky, hlásí nepřítomnost na pracovišti, proškoluje své podřízené, prověřuje znalost zboží, kontroluje zázemí prodejny, dělá inventury, odvádí hotovost do banky, zpracovává docházku atd.
Nabízíme:
zaučení, stabilní zázemí, zaměstnanecké slevy

Poslední změna:2016-11-30, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 11793230707

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou