Opatrovateľka/opatrovateľ v Anglicku

HOBYS s.r.o.

Miesto práce
Veľká Británia
Termín nástupu
do 14 dní
Mzdové podmienky (brutto)
1500 - 2500 GBP/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Opatrovateľské služby pre telesne postihnutých v Anglicku. Live-in aj live-out pozicie. Práca je vhodná pre každého, kto sa dokáže postarať o iných ľudí. Náplňou práce je : kompletná starostlivosť o telesne postihnutého- obliekanie, umývanie - celkvá osobná hygiena,pomáhanie s toaletou , asistencia pri bežných denných činnostiach, šoférovanie, varenie, upratovanie.... Fyzická práca sa nevykonáva, každy postihnutý ma polohovateľnú posteľ a osobný žeriav na presun z postele.

Možnosť zvýšenia kvalifikácie optarovateľa za minimálny poplatok počas výkonu práce.

Plat od 500 GBP/tyzden - bez kvalifikácie, po 100 odpracovaných dňoch je plat min. 577 GBP/tyzden - bez kvalifikácie.

Ubytovanie a strava bezplatne počas výkonu práce.

Bezplatná doprava na výkon práce v rámci UK

Bezplatný kurz s ubytovaním sa organizuje každý týždeň v priebehu celeho roku v Anglicku. Kurz trva 5 dní od pondelka do piatku. Pred začiatkom nástupu na kurz prebehne interview v slovenskom a potom aj v anglickom jazyku. Interview sa robi cez skype resp. telefón.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Prácu opatrovateľky/opatrovateľa sprostredkujeme pre jednu z najväčšich opatrovateľských agentúr vo Veľkej Británii. Firma Active Assistance zabezečuje opatrovateľské služby na území Veľkej Británie pre viac ako 500 klientov. Pracovné pozicie live-in aj live-out

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Uchádzač nemusí mať žiadne skúsenosti, znalosti ale musí mať pozitívny vzťah k opatrovateľstvu. Bude Vám zabezpečený kompletný kurz aj s ubytovaním bezplatne.
Práca je vhodná pre mužov aj ženy, momentálne je preferencia opatrovateliek. Vhodné aj pre študentov, vynikajúca príležitosť na zdokonalenie anglického jazyka, budete v anglickom prostredí v anglickej rodine. AJ musí byť na dobrej komunikatívnej úrovni, aby ste porozumeli anglicky hovoriaceho človeka. Práca opatrovateľa Vám zvýši Váš osobnostný rast a sebavedomie.

Ponuka prace opatrovatelov v Anglicku pre jednu z najväčšich opatrovateľských agentúr vo Veľkej Británii.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2046774  Datum zveřejnění: 23.8.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1500 - 2500 GBP/mesiac