Zedník na stavebních projektech

HOCHTIEF CZ a. s. (MPSV)

Místo práce
Chýnovská 714, 391 11 Planá nad Lužnicí, Okres Tábor
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
14000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zedníci (71121)

Pracoviště a kontakty

Firma:HOCHTIEF CZ a. s., IČ 46678468, http://www.hochtief.cz
Pracoviště:HOCHTIEF CZ a.s. divize Čechy, Chýnovská 714, 391 11 Planá nad Lužnicí

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Turnusové služby
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 14000 do 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:ZEDNÍK na stavebních projektech
Přijmeme nového kolegu na pozici ZEDNÍK: vnitřní i venkovní práce (hrubé stavby, omítky, beton, dokončovací práce...).
Požadujeme: ochotu cestovat po celé ČR, praxi v oboru, samostatnost, spolehlivost a pečlivost
Nabízíme: stabilitu, solidnost, dobrou partu, širokou škálu zaměstnaneckých benefitů - 5 týdnů dovolené, příspěvky na lázeňské pobyty, zaměstnanecké akce, životní pojištění, penzijní připojištění a další.
vstřícný přístup a dobré pracovní podmínky.

Kontakt: telefonicky - 8:00 -16:00, emailem, osobně - Chýnovská 714, 391 11 Planá nad Lužnicí.

Poslední změna:2016-12-01, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Tábor

číslo volného místa: 11800130705

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání