Inženýr kvality cqm (automotive - plasty)

HOEKO - Automotive s.r.o. (MPSV)

Místo práce
251, 396 01 Jiřice, Okres Pelhřimov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 55000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Inženýři elektronici kontroly a řízení kvality (21525)

Pracoviště a kontakty

Firma:HOEKO - Automotive s.r.o., IČ 28063333
Pracoviště:Jiřice 251, 396 01 Humpolec

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 25000 do 55000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce: plnění veškerých úkolů nezbytných pro zabezpečení plynulého kontrolního řetězce s následujícími činnostmi: řešení zákaznických a interních reklamací, provádění interních auditů, návrhy, zavádění a kontrola nápravných opatření, aktivní komunikace se zákazníkem, spolupráce při hodnocení spokojenosti zákazníků, podpora při řešení problémů, spolupráce s projektovým týmem na zavádění požadavků zákazníka, vzorkování.

Požadujeme: SŠ nebo VŠ technického směru, Aj komunikační úroveň (B2), NJ výhodou, zkušenosti na obdobné pozici v odd. kvality výhodou, znalost norem ISO TS 16949 a ISO 9001, norem VDA výhodou, znalost metody 8D, ISHIKAWA, 5x Proč, FMEA, SPC, atd výhodou, znalost vzorkování VDA, PPAP, orientace ve výkresové dokumentaci výhodou, dobré komunikační a prezentační dovednosti, zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost, proaktivní přístup, analytické myšlení, základy týmové práce, uživatelská znalost PC, zájem učit se novým věcem, ŘP sk. B.

Nabízíme: zázemí stabilní a rostoucí firmy, možnost kariérního růstu a externích školení, jazykové kurzy, pracovní cesty po EU, stravenky a placené volno navíc, pružná pracovní doba, nástup ihned, mobilní telefon, mzda dle zkušeností.

Životopis a motivační dopis v ČJ a AJ s označením pozice zasílejte na e-mail: [email protected]

Místo výkonu práce:
HOEKO - Automotive s.r.o.
Jiřice č.p. 251
396 01 Humpolec

Poslední změna:2016-12-22, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Pelhřimov

číslo volného místa: 10478120712

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Úplný začátečník (A1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní
Němčina - Pasivní