Operátor flockovací linky (automotive - plasty)

HOEKO - Automotive s.r.o. (MPSV)

Místo práce
251, 396 01 Jiřice, Okres Pelhřimov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
21000 - 24000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha lakovacích zařízení na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů (81221)

Pracoviště a kontakty

Firma:HOEKO - Automotive s.r.o., IČ 28063333
Pracoviště:Jiřice 251, 396 01 Humpolec

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 21000 do 24000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce: obsluha automatické flockovací linky, ruční stříkání lepidla, nanášení flocku, kontrola linky při zahájení výroby, základní údržba, seřízení a opravy linky, aktivní podpora a dohled nad výrobou a kvalitou.

Požadujeme: základní technický přehled, spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, preciznost, práce ve 3 směnném provozu, praxe v oboru lakýrník nebo znalost lakování s vysokotlakým zařízením výhodou, nástup možný ihned.

Nabízíme: zázemí stabilní a rostoucí firmy, zaškolení, příjemné pracovní prostředí, zajímavé finanční ohodnocení a další zaměstnanecké výhody, stravenky, placené volno navíc, příležitost k seberealizaci a možnost kariérního růstu a externích školení, mzda dle zkušeností.

Místo výkonu práce:
HOEKO - Automotive s.r.o.
Jiřice č.p. 251
396 01 Humpolec

Poslední změna:2017-04-25, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Pelhřimov

číslo volného místa: 10478110721

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání