Konstruktér/ka

HOFI engineering, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Požárnická 140, 742 83 Klimkovice, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2016-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojní inženýři projektanti, konstruktéři (21442)

Pracoviště a kontakty

Firma:HOFI engineering, s.r.o., IČ 28135377
Pracoviště:Požárnická 140, 742 83 Klimkovice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2016-03-01
Mzdové rozpětí:od 18000 do 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme:
vysokoškolské vzdělání ve strojírenském oboru, konstruování v programech Autocad a Inventor, dobrá prostorová představivost, chuť učit se novým věcem a postupům, odpovědnost za vykonanou práci, loajalitu ke společnosti; výhodou praxe v oboru konstruování, výhodou praxe v oboru strojírenské výroby, výhodou znalosti v programování CNC zařízení, výhodou znalost anglického jazyka

Nabízíme: výkonnostní odměny, odměny za vývoj, příspěvek na stravování, věrnostní benefity, možnost pracovat pro českou firmu s vlastním výrobním programem, možnost podílet se na vývoji nových výrobků, možnost dalšího vzdělávání, možnost postupu

Pracoviště: Požárnická 140, Klimkovice

Doklady pro výběrové řízení:
doklad o nejvyšším ukončeném vzdělání, životopis, zaslat strukturovaný životopis na uvedený mail, následně proběhne výběrové řízení formou pohovoru

Poslední změna:2016-02-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 8541440731

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně