Obsluha cnc strojů

HOFI engineering, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
30, 742 35 Mankovice, Okres Nový Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-02
Mzdové podmínky (brutto)
22000 - 28000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha zařízení na zpracování a povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů (812)

Pracoviště a kontakty

Firma:HOFI engineering, s.r.o., IČ 28135377
Pracoviště:HOFI engineering, s.r.o. - pracoviště Mankovice, Mankovice 30, 742 35 Odry

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-01-02
Mzdové rozpětí:od 22000 do 28000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:z: 27.12.2016, místo výkonu práce: Mankovice 30, 742 35 Odry
Kontakt se zaměstnavatelem telefonicky, přes uvedený mail, osobně na adrese Požárnická 140, Klimkovice v pracovní dny 8:00 - 16:00
Praxe v oboru min. 1 rok - obsluha CNC strojů (ohraňovací lis, tabulové nůžky případně vysekávací lis)
Výuční list, či maturita v oboru strojírenská výroba.
Výhodou - ježábnický a vazačský kurz, svářečský kurz, jiné kurzy a školení vztahujcíí se k dané profesi jako je např. praxe v programování CNC strojů, ŘP sk. B, nekuřácké pracoviště.
Dále požadujeme schopnost čtení výkresové dokumentace, kontrolu kvality výroby.
Nabízíme možnost postupu, hodnocení dle dosažených výsledků, příspěvek na stravování, věrnostní benefity, telefon pro osobní použití, příspěvek na pojištění, případně důchodové spoření.

Poslední změna:2016-12-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Nový Jičín

číslo volného místa: 11901390751

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou