Vývojový pracovník - elektronik (ref.: JT/064)

HOFÍREK CONSULTING

Místo práce
Moravskoslezský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- vývoj hladinových senzorů
- optimalizace stávajících senzorů s ohledem na technické a finanční ukazatele
- vytvoření vývojového konceptu (nalezení nápadu, patent)
- příprava zkušebních a kvalifikačních testů
- odhad rozpočtu, plánování harmonogramu
- posuzování zlepšovacích návrhů, patentů
- podpora výroby

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí silné mezinárodní společnosti
- přístup k nejnovějším technologiím
- příležitost pro rozvoj a kariérní růst
- platové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice
- množství zajímavých benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravné, pružná pracovní doba, závodní stravování, aj.)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

významná nadnárodní automotive společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ vzdělání technického směru (elektrotechnika/mechatronika/mikroelektronika)
- přehled o fyzikálních a elektronických principech měřících systémů
- znalost simulačních nebo měřících programů (např. Matlab)
- znalost programování mikroprocesorů výhodou
- praxe na obdobné pozici
- komunikativní úroveň anglického jazyka
- kreativita, samostatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost HOFÍREK CONSULTING byla založena v roce 1990 a za dobu své existence získala významné postavení v oblasti personálního poradenství. V současné době máme kanceláře v Praze, Karlových Varech, Hradci Králové, Ostravě, Brně a Bratislavě.
Jsme členy mezinárodní sítě poradenských společností IRC Global Executive Search Partners Worldwide (www.ircsearchpartners.com), které působí v Evropě, Severní Americe a Asii.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1842453  Datum zveřejnění: 24.10.2014