Projektový manažér - Vývoj

HOFÍREK CONSULTING

Miesto práce
Moravskosliezsky kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedení vývojových projektů v ČR i na mezinárodní úrovni
- zodpovědnost za plánování, kvalitu a rozpočet projektu před uvedením do sériové výroby
- komunikace se zákazníkem a spolupráce s odděleními napříč společností
- reporting

- zázemí silné mezinárodní společnosti
- stabilitu nadnárodní korporace
- práci na zajímavých mezinárodních projektech
- platové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice
- příjemné a otevřené pracovní prostředí
- množství zajímavých benefitů

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Naším klientem je nadnárodní výrobní společnost v Moravskoslezském kraji

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- SŠ nebo VŠ technického zaměření
- praxe z automobilového průmyslu v oblasti projektového řízení
- znalost procesů, metod a systémů řízení projektů
- výborné technické znalosti a vyjednávací schopnosti
- komunikativní znalost anglického jazyka
- schopnost pracovat pod tlakem

Spoločnosť HOFÍREK CONSULTING bola založená v roku 1990 a počas svojej existencie získala významné postavenie v oblasti personálneho poradenstva. V súčasnosti máme kancelárie v Prahe, Karlových Varoch, Hradci Králové, Ostrave a Brne.
Sme členom medzinárodnej siete poradenských spoločností IRC Global Executive Search Partners - www.ircsearchpartners.com, ktorá pôsobí v Európe, Severnej Amerike, Ázii a Austrálii.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1894819  Datum zveřejnění: 10.10.2014