Vývojový pracovník teplotních senzorů

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vašimi úkoly bude:
• plná zodpovědnost za technický vývoj nových senzorů a úprava stávajících senzorů s ohledem na technické a finanční ukazatele
• přímá komunikace se zákazníkem v průběhu vývoje výrobku
• koordinace technických činností během vývoje výrobku (hardware, software, mechanický design…)
• optimalizace funkčnosti a použitelnosti senzorů
• vyhledávání nových inovativních principů měření teploty
• analýza problémů, definování a formulování vývojových úkolů
• příprava zkušebních a kvalifikačních testů
• odhad výdajů, nákladů a termínů a jejich dodržení
• sledování zlepšovacích návrhů, posuzování nových zlepšovacích návrhů, patentů
• podpora výroby při kladení základních technických otázek
• spolupráce na vývoji nových elektronických komponent (např. ASIC) pro teplotní senzory

Pracoviště:
• Frenštát pod Radhoštěm, Ostrava

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• zázemí a know – how silné mezinárodní skupiny.
• přístup k nejnovějším technologiím.
• příležitost pro rozvoj a kariérový růst.
• odpovídající finanční ohodnocení a široké portfolio zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravné, pružná pracovní doba, závodní stravování, atd.).

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis nejlépe s fotkou a ve formátu Word na e-mail [email protected]. Do předmětu prosím uveďte referenční číslo nebo přesný název pozice, na kterou reagujete. Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost HOFMANN WIZARD s.r.o. Sídlem Prešovská 201/4, Plzeň 3, a její pobočky, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a zpřístupňování třetím osobám za účelem zprostředkování zaměstnání) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou či ústní formou.
Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. Ve znění pozdějších předpisů.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pro našeho klienta, jednoho z vedoucích dodavatelů automobilového průmyslu, hledáme vhodného kandidáta na pozici „Vývojový pracovník teplotních senzorů (Frenštát pod Radhoštěm, Ostrava)“.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• VŠ vzdělání - Fyzikální fakulta / Elektrotechnické / Mechatronika / Strojní
• přehled o fyzikálních principech
• znalost matematických metod ve fyzice
• zkušenost v system-engineeringu výhodou
• znalost vývojových procesů výhodou
• znalost AJ na komunikativní úrovni nutná, (znalost NJ výhodou)
• rozhodovací, komunikační dovednosti
• orientace na zákazníka
• zájem o práci v pluridisciplinárním týmu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 1665864  Datum zveřejnění: 28.3.2014