Projektový inženýr - pohony Ostrava

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
01.04.2014

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Návrhy technických řešení pro elektrické pohony
Tvorba aplikace, rozhraní, systémové integrace, obvodová schémata, pomocné obvody
Koordinace technických aspektů v průběhu realizace projektu
Provedení / koordinace kontroly / testování pohonných systémů
Specifikace zařízení / materiálu pro výrobu
Optimalizace nákladů na technické řešení a zajištění efektivního dosažení cíle projektu
Revize technické specifikace a dat, projektové dokumentace a dokumentace pro zákazníka
Zodpovědnost za analýzu smluv (technická část), analýza rizik, reporty a dokumentace odchylek
Implementace získaných zkušeností a znalostí do dalšího rozvoje zlepšování kvality
Zajištění kvalifikované technické podpory pro oddělení prodeje, vývoje produktů a služeb
Uvedení do provozu, údržba a odstraňování poruch pohonných systémů

Zaměstnanecké výhody, benefity

5 týdnů dovolené
Příspěvek na penzijní připojištění
Pružnou pracovní dobu
Příspěvek na stravování formou stravenek

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

výrobní společnost s dlouholetou tradicí

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

VŠ v oboru elektrotechnika nebo automatizační technika
3-5 let praxe na podobné pozici
Technické znalosti v oboru pohony, znalost norem DIN, IEC, ANSI, CSA, atd.
Schopnost konstruktivní komunikace
Vyjednávací schopnosti
AJ na komunikativní úrovni B2 a více

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 1675126  Datum zveřejnění: 28.3.2014