HR Consultant - spěchá

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
- Denní komunikace s kandidáty, vedení pohovorů, testování uchazečů
- Udržování a rozvoj vztahu s klienty, komunikace požadavků na pracovní pozice
- Koordinační činnost mezi uchazeči o zaměstnání a zaměstnavateli, zprostředkování pohovorů
- Administrativa týkající se zaměstnávání pracovníků pomocí služby temporary help:
• sepisování pracovních smluv
• vstupní školení
• zajišťování lékařských prohlídek
• evidence pracovní doby
-Příprava mzdových podkladů a podkladů pro fakturaci
- Udržování vztahů s agenturními zaměstnanci - jejich motivace, hodnocení pracovního výkonu

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis nejlépe s fotkou a ve formátu Word na e-mail [email protected]. Do předmětu prosím uveďte název pozice, na kterou reagujete. V případě, že Vás nebudeme do 3 týdnů kontaktovat, byl upřednostněn kandidát, který lépe vyhovoval uvedeným kritériím. Děkujeme za pochopení.
Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost HOFMANN WIZARD s.r.o. Sídlem Prešovská 201/4, Plzeň 3, a její pobočky, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a zpřístupňování třetím osobám za účelem zprostředkování zaměstnání) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou či ústní formou.
Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. Ve znění pozdějších předpisů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- Zodpovědnou a různorodou práci v zavedené nadnárodně působící personální agentuře
- Velkou míru samostatného rozhodování
- Zaměstnání na HPP – smlouvu na dobu neurčitou
- Motivující finanční ohodnocení
- Po zkušební době stravenky
- Služební telefon
- Možnost profesního růstu
- Pracoviště v centru Brna
- Příjemný a dynamický kolektiv
- Nástup ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Rodinná německá společnost s dlouholetou tradicí.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- Zkušenost v oblasti agenturního zaměstnávání, minimálně 2 roky
- Minimálně SŠ vzdělání
- Podrobnou znalost zákoníku práce a agenturního zaměstnávání
- Mírně pokročilou AJ
- Dobrou znalost práce na PC (Excel)
- Časovou flexibilitu
- Příjemné vystupování, velká orientace na zákazníka a zaměstnance
- Odolnost vůči stresu, schopnost práce pod časovým tlakem, velmi dobré organizační schopnosti
- Schopnost pracovat samostatně
- Řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 1808296  Datum zveřejnění: 21.7.2014