Práce v oblasti výroby/skladování zboží- okres Tachov- Nedaří se Vám najít práci v okolí Vašeho bydliště?

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
1.04.2015
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sháníte práci?
Nedaří se Vám najít práci v okolí Vašeho bydliště? Jste ochotni pracovat v jiné lokalitě, ale nechcete denně dojíždět stovky kilometrů?

Nabízíme Vám:
Pravidelné svozy autobusem do okresu Tachov, kde pro Vás bude zařízené ubytování + doprava do zaměstnání!!!

- pracovní nabídky vhodné pro muže i ženy
- práci na hlavní pracovní poměr, dlouhodobou spolupráci
- mzdové podmínky: min. 80 – 120 Kč/hod
- příspěvek na ubytování při 100% plnění docházky
+ další benefity dle firem (stravenky, bonusy, stravování, příspěvky…)

Požadujeme: dobrý zdravotní stav, čistý trestní rejstřík
Aktuální pracovní nabídky:
- operátor výrobní / montážní linky - skladový operátor, manipulant
- montáž kabelových svazků - skladník, řidič VZV, retrucku
- kontrola kvality - operátor CNC
- svářeč - lakýrník

Nástup: IHNED

Počet míst je z důvodu kapacity autobusu omezen!!!
Zájemci, nahlaste se včas na tel. č.:
733 641 993
mailem: [email protected],
osobně: Stříbro: Smuteční Vrch 441, 349 01

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Mezinárodní společnosti:
- logistická společnost zabývající se skladováním elektrotechnických součástek pro leteckou a námořní dopravu.
- automobilový průmysl

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 1822443  Datum zveřejnění: 17.4.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 15000 - 25000 Kč/měsíc