Operátor výroby ruční / CNC - Olomoucko

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Olomouc Hlubočky, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
15.09.2014
Mzdové podmínky (brutto)
105 - 135 Kč/hodina

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Kompletační činnosti: pilování, zalešťování, vyklepávání do tvaru, ruční-strojní broušení, ruční lisování
- Výrobní činnosti vyplývající z používání strojního zařízení, tj. obsluha zařízení, práce s nástroji, lisování apod.

Požadujeme:
- SOU technického zaměření - klempíř, zámečník, karosář, nástrojář, obráběč apod. nebo praxi ve strojírenské výrobě
- Znalost měření a práce s měřidly
- Základní znalost čtení technické dokumentace a práce s ní
- Základní znalost práce na PC
- Manuální zručnost, přesnost
- Možnost práce ve třísměnném provozu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Možnost dlouhodobé spolupráce
- Motivující mzdové ohodnocení: od 105 Kč/hod dle zkušeností a praxe
- Čisté a bezpečné pracovní prostředí
- Příplatky za odpolední, noční a další nad rámec zákona
- Štědrý bonusový systém
- Týden dovolené navíc
- Závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Mezinárodní společnost v okolí Olomouce zabývající se výrobou komponentů pro dopravní průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

technické - obráběč, klempíř, nástrojař, zámečník, karosář apod.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 1849797  Datum zveřejnění: 28.8.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 105 - 135 Kč/hodina