Projektový koordinátor

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Okres Tachov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• zodpovědnost za vedení HR projektů
• zajišťování HR procesů, personální plánování
• výběr nových zaměstnanců, testování a organizování náborů
• koordinace agenturních zaměstnanců
• operativní řešení požadavků zaměstnanců a firem
• inzerování volných pozic, spolupráce s ÚP
• zajištění lékařských prohlídek a vybavení zaměstnanců OOPP
• související administrativa (příprava prac. smluv, rozpisů směn, různých potvrzení pro zaměstnance, sledování a evidence docházek, tvorba reportů, atd.).

Zaměstnanecké výhody, benefity

• velmi zodpovědná a různorodá „akční“ práci v zavedené nadnárodně působící personální agentuře
• motivující finanční ohodnocení, služební mobil + PC, stravenky.

Informace o náboru

Pro posílení našeho úspěšného týmu pobočky v Boru u Tachova hledáme angažované a proaktivní uchazeče/uchazečky.
Hledáme aktivního a energického člověka, který je cílevědomý, zodpovědný a spolehlivý. Nabízíme kreativní a zodpovědnou pozici, možnost se realizovat v personalistice.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Jsme dceřiná společnost jedné z největších německých personálních agentur, společnosti Hofmann Personal, která již 25let vyniká kvalitou svých služeb. Založena v roce 1993 jako WIZARD, 2005 – I.K.Hofmann. V plzeňském kraji máme 17ti letou tradici v oblasti zprostředkování zaměstnání a 5ti letou v oblasti agenturního zaměstnávání. Služby: Temporary help, Recruitment, Try and Hire, Direct Search. Jako člen prezídia Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS) garantujeme dodržování veškerých zákonných předpisů a příkladnou péči o naše zaměstnance.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 1890809  Datum zveřejnění: 7.10.2014