Brigáda Brno Slatina

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Brno Slatina, Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
78 Kč/hodina

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

 práce ve stoje u výrobní linky
 kompletace výrobků (drobná elektronika), jejich následná kontrola a balení

Zaměstnanecké výhody, benefity

 mzda - 78Kč/hod (v případě noční směny + 20 % příplatek)
 možnost dlouhodobé spolupráce, možnost přestupu na hlavní pracovní poměr
 příjemné pracovní prostředí
 směny: PO - PÁ, RANNÍ (5.50-13.50) a ODPOLEDNÍ (13.50-21.50)
 směny si brigádníci plánují sami, a to na týdenní bázi (každý čtvrtek na následující týden). Občas je možné absolvovat i 12cti hodinové, noční nebo víkendové směny

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Jste manuálně zruční? Máte 2-3 dny v týdnu volné a hledáte přivýdělek? Vyhovuje Vám vlastní volba směn, které chcete odpracovat?
Pak právě Vám nabízíme flexibilní brigádu na pozici Operátor výroby u našeho významného klienta sídlícího v Brně-Slatině.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

 manuální zručnost
 pečlivost, smysl pro detail
 zodpovědnost a spolehlivost
 flexibilita - možnost pracovat alespoň 2 dny v týdnu
 předchozí zkušenosti z výrobního prostředí výhodou (nikoli podmínkou)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 1905599  Datum zveřejnění: 21.10.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 78 Kč/hodina