Brigáda do výroby Brno Slatina

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
 Kompletace a polepy drobnějších elektrotechnických výrobků
 Práce u výrobní linky náročná na manuální zručnost
 Případná obsluha drobných montážních strojů
 Práce vsedě i ve stoje
 Při práci je důležitá pečlivost a přesnost, klade se důraz na detail

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis nejlépe s fotkou na e-mail [email protected]. Do předmětu prosím uveďte přesný název pozice, na kterou reagujete.
V případě zájmu Vás budeme telefonicky kontaktovat.
Pokud se Vám neozveme do 3 týdnů, byl upřednostněn kandidát, který lépe vyhovoval uvedeným kritériím. Děkujeme za pochopení.

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost HOFMANN WIZARD s.r.o. sídlem Prešovská 201/4, Plzeň 3, a její pobočky, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a zpřístupňování třetím osobám za účelem zprostředkování zaměstnání) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou či ústní formou.

Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
 Práci v perspektivní mezinárodní společnosti s možností kariérního postupu
 Práci v moderním čistém prostředí
 Hlavní pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
 Příspěvky na stravování, navýšení mzdy, bonusy
 Týden dovolené navíc
 Pracovní lokalita: Brno - Slatina (Černovické terasy)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Jste manuálně zruční? Pak právě Vám nabízíme flexibilní brigádu na pozici Operátor výroby u našeho významného klienta sídlícího v Brně-Slatině.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
 Výborný zrak, dobré rozlišovací schopnosti
 Výborná manuální zručnost
 Trpělivost, pečlivost a přesnost
 Spolehlivost a zájem o práci – aktivní přístup, dodržování docházky, pracovních postupů atd.
 Zájem o dlouhodobou spolupráci
 Praxe u výrobní linky nebo v montáži výhodou
 Ochota pracovat na 12-ti hodinové směny (směny 6:30 – 18:30)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 1910835  Datum zveřejnění: 27.10.2014