Svářeč oceli – Znojmo

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Okres Znojmo
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
 Svařování nelegované a nízkolegované oceli
 Práce s výkresovou dokumentací

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail [email protected]. Do předmětu prosím uveďte přesný název pozice, na kterou reagujete.V případě, že Vás nebudeme do 3 týdnů kontaktovat, byl upřednostněn kandidát, který lépe vyhovoval uvedeným kritériím. Děkujeme za pochopení.
Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost HOFMANN WIZARD s.r.o. sídlem Prešovská 201/4, Plzeň 3, a její pobočky, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a zpřístupňování třetím osobám za účelem zprostředkování zaměstnání) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou či ústní formou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
 Hlavní pracovní poměr s možností přechodu na dobu neurčitou
 Příspěvek na ubytování (až 3500 Kč)
 Možnost ubytování v blízkosti pracoviště
 Příspěvek na stravování formou stravenek
 25 dní dovolené
 Každoroční valorizace mzdy
 Zajímavou práci v zahraniční společnosti
 Motivační mzdové ohodnocení - prémie
 Možnost zvýšení kvalifikace
 Nástup: ihned
 Místo výkonu práce: Znojmo

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Pro našeho významného klienta, z oblasti zpracování oceli a výroby ocelových konstrukcí, hledáme vhodného kandidáta na obsazení volné pracovní pozice.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
 znalost svařování metodou MAG (135) pro skupinu 1.1 a 1.2, metoda TIG (141) výhodou
 zkoušky dle EN 287-1
 vyučen ve strojírenském oboru
 schopnost čtení výkresů – orientace v technické dokumentaci
 praxe v uvedeném oboru vítána

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 1914930  Datum zveřejnění: 31.10.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 18000 - 25000 Kč/měsíc