Finanční analytik/čka

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Okres Liberec

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Treasury - Rolling cash forecast příprava
Koordinace pokladny a vyúčtování cestovních příkazů
Rekonciliace tržeb, srovnání oproti plánu, forecastu, atd.
Rekonciliace účtů hlavní knihy
Zpracování statistických výkazů a ostatních státem nařízených výkazů
Sledování a analýza nákladů po výrobních střediscích
Příprava forecastu - rozvaha, výsledovka - analýza odchylek oproti budgetu
Podílení se na přípravě prezentací finančních výsledků managementu společnosti
Sledování investičních výdajů společnosti
Podílení se na zpracování měsíční uzávěrky, finančních auditů
Podílení se na přípravě ročního budgetu
Sledování materiálové náročnosti po jednotlivých projektech
Ad hoc analýzy

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práce na HPP pro významného dodavatele v automotive
Týden dovolené navíc
Jazykové a odborné kurzy
Benefity, stravenky apod.
Nástupní mzda dohodou dle praxe a zkušeností
Nástup ihned
Pracoviště v Hrádku nad Nisou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Finanční poradenství, zprostředkování finančních služeb a pojištění

Významná stabilní společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
Angličtina pokročila
Znalost práce na PC – výborná znalost Excelu PODMÍNKOU (kontingenční tabulky, makra atd.)
Analytické myšlení
Otevřenost a komunikativnost, proaktivita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 1929032  Datum zveřejnění: 6.2.2015