Pracovník skladu s platnými papíry na VZV

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
1.12.2014

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Práce s VZV
- Retruck, regálový zakladač
- Nakládka a vykládka zboží z a do skladu
- Označení zboží, zaskladnění a vyskladnění v souladu s platnými skladovými procesy
- Odpovědnost za správnost vychystání zboží ve skladu
- Odbavování kusových, vozových a kontejnerových zásilek v souladu se skladovými procesy
- Dodržování platných předpisů, pravidel, povinností v souladu s platnou legislativou a skladových procesů
- Odpovědnost za svěřený majetek / zboží, povinnost hlásit přímému nadřízenému veškeré škody na majetku a zboží, ať už zaměstnavatele či zákazníka
- Provádění jednoduchých administrativních úkolů na základě instrukcí nadřízeného
- Informování nadřízeného o nesprávnostech, chybách v procesech skladování

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Práci v perspektivní mezinárodní společnosti
- Práci v moderním čistém prostředí
- HPP
- 8 hod. směny – pouze ranní
- Pracovní lokalita: Brno - Vídeňská

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Personální agentura

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Praxe s VZV
- NUTNÉ PLATNÉ PAPÍRY NA VZV
- Zkušenost s retruckem
- Znalost skladového hospodářství
- Dobrý zdravotní stav, fyzická zdatnost, manuální zručnost
- Znalost skladových procesů a principů fungování skladu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 1935107  Datum zveřejnění: 21.11.2014