Mzdová účetní

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Okres Liberec

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Měsíční zpracování mezd v programu používaném v organizaci pro zpracování mezd pro agenturní zaměstnance
Kontrola podkladů pro měsíční mzdy, tj výkazy práce s doklady o pracovní nepřítomnosti (dovolenky, potvrzení o pracovní neschopnosti,…).
Zúčtovává a eviduje osobní srážky z mezd pracovníků (pojištění, spoření,…), vyplacené zálohy, apod.
Přihlášky a odhlášky pracovníků k příslušné zdravotní pojišťovně, správě sociálního zabezpečení
Vyúčtování daně ze závislé činnosti v předepsaném termínu
Výtisk ročních přehledů, mzdových listů,…..
Komunikace s úřady státní správy a s finančními účetními
Komunikace s vedením a s kolegy na pobočkách

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zaměstnání v malém a příjemném kolektivu
- zázemí stabilní zahraniční společnosti
- bonusy a zaměstnanecké výhody
- zajištěné školení a vzdělávání v oblasti mzdové agendy a souvisejících předpisech a legislativě

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Významná stabilní společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- zkušenosti na pozici mzdové účetní min. 5 let
- praxe s prací ve mzdovém SW
- zkušenost se zpracováním min. 300 mezd
- odborná znalost zpracování a výpočtu mezd
- znalost „Zaměstnání malého rozsahu“, zkušenost s nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobou
- orientace v platné legislativě
- ŘP "B" - aktivní řidič
- znalost NJ výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 1947269  Datum zveřejnění: 12.2.2015