Provozní chemik/chemička - operátor/ka

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Okres Liberec

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Sledování, řízení a zásahy do chodu technologického procesu, tak, aby chod technologie byl efektivní v souladu s technologickým předpisem pro provoz zařízení
• Fyzickou kontrolu stavu technologie během své pracovní směny
• Zápis předepsaných údajů a hodnot do deníku
• Fyzické předání směny směně následující
• Přípravu zařízení k předání údržbě
• Převzetí opraveného zařízení od údržby
• Úklid pracoviště během své pracovní směny
• Běžnou údržbu dle technologických předpisů
• Proaktivní přístup k výrobě, vyvíjí aktivní činnost spolupráce
• Další činnosti dle pokynů nadřízené osoby

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práci na hlavní pracovní poměr
• Práci v moderním chemickém provozu
• Zaměstnanecké výhody
• Odpovídající platové ohodnocení
PRACOVIŠTĚ V LIBERCI
NÁSTUP IHNED!!!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Významná stabilní společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SOŠ technického směru (chemická, strojní atd.) s maturitou nebo
SOU s maturitou (chemická výroba či potravinářská výroba)
• Znalost technologických linek a velínů v chemickém či potravinářském průmyslu výhodou
• Uživatelskou znalost práce na PC
• Ochotu pracovat na směny (nepřetržitý provoz)
• Vhodné i pro absolventy VŠ, VOŠ

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 1957325  Datum zveřejnění: 19.1.2015