Disponent/ka logistiky - Hrádek nad Nisou

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

-Příjem, zpracování a kontrola odvolávek
-Tvorba logistického plánu pro výrobu
-Kontrola plánu dodávek
-Vytváření výrobního plánu dle požadavků zákazníků
-Kontrola dat v SAP s ohledem na realizaci nových a výběhových dílů
-Účast na změnovém řízení
-Zpracovávání průběžného plnění výrobního plánu
-V případě nutnosti zpracovávání tzv. extrajízd
-Tvorba a sledování tzv. balících specifikací v SAP a Excel podobě
-Aktualizace SAP dat nutných k plánování a expedici
-Kapacitní kontrola zákaznických požadavků
-Spolupráce při řešení kvalitativních problémů
-Obalová konta (objednání, pohyby, kontakt se zákazníkem nebo dodavatelem obalu)
-Příprava dodacích listů, dokumentů pro zákazníka, příprava štítků
-Objednávání dopravy

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Práce na HPP pro významného dodavatele v automotive
- Místo pracoviště: Hrádek nad Nisou
- Nástupní plat dohodou dle praxe a zkušeností
- Týden dovolené navíc
- Jazykové a odborné kurzy
- Benefity: stravenky

Nástup ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Významná stabilní společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ vzdělání s maturitou
- VELMI DOBRÁ ZNALOST NJ PODMÍNKOU, AJ výhodou
- Znalost MS Office (Excel, Word)
- Znalost SAP výhodou
- Spolehlivost, samostatnost, pečlivost, flexibilita při řešení nestandartních situací
- Praxe na obdobné pozici vítána

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 1969581  Datum zveřejnění: 6.2.2015