Projekt manažer - výstavba nové haly

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Okres Klatovy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Jednání s úřady – znalost legislativy, spolupráce s Czechinvestem
• Podílení se na layoutu výrobní haly
• Koordinace externích procesů – zastřešení projektu na operativní úrovni
• Po výstavbě haly přesun strojů (optimalizace procesů)

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zázemí významné mezinárodní společnosti
• možnost profesního růstu v expandující se společnosti
• možnost uplatnění a rozšiřování svých znalostí a dovedností.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Pro našeho klienta, velmi významnou zahraniční výrobní společnost se sídlem v Klatovském regionu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ vzdělání, technického směru
• praxe v oblasti strojírenství - výhodou
• zkušenosti s projekty Expanze výrobních společností – výstavbou nových hal
• zkušenosti se stěhováním výrobních firem včetně přesunů strojního vybavení
• zkušenosti s jednáním s úřady, znalost stavební a další relevantní legislativy
• zkušenosti s investičními pobídkami přes Czechinvest
• dobrá znalost AJ – slovem a písmem, NJ výhodou
• proaktivnost, samostatnost, zodpovědnost, dobré organizační a komunikativní dovednosti.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2019714  Datum zveřejnění: 19.2.2015