Engineering Manažer

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Plzeňský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• zajištění transferu technologií do nově budovaného závodu
• zodpovědnost za zavádění, náběh výrobních projektů
• příprava layoutů výrobních linek
• analýza a řízení rizik
• koordinování projektů, vedení dokumentace k projektům
• jednání s dodavateli, optimalizace výrobního procesu
• dohled nad průběhem transferu a výroby
• zpracování návrhů na investice v rámci převodu
• komplexní technologické zajištění výrobků v novém závodě
• tvorba technologických postupů a výrobní dokumentace
• optimalizace a zefektivňování technologie výroby svěřených produktů
• návrh stavby či rekonstrukce montážních linek a dalších pracovišť s ohledem na kvalitu, produktivitu, bezpečnost, ergonomii a výrobní náklady
• řízení technologie výroby, montáže, svařování, lakování a hledá závady při eventuálních reklamacích
• zajištění technické podpory při nákupu strojů, zařízení a technologického vybavení pracovišť
• předložení návrhu na optimalizaci výrobního procesu
• řízení a motivace skupiny pracovníků, vyhodnocování dosažených cílů a kompetencí.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zázemí stabilní společnosti
• možnost profesního růstu
• dobré platové ohodnocení

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Významná zahraniční výrobní společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Strojírenství

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ vzdělání strojírenské zaměření (technické)
• min. 3 roky praxe na stejné nebo podobné pozici
• dobrá znalost NJ, slovem i písmem
• znalost AJ výhodou
• znalost SAP – výhodou
• zkušenosti s transfery projektů a zavádění technologií
• znalosti a zkušenosti s procesy řezání, obrábění, svařování, práškové lakování
• zkušenosti z oblasti statistických systémů a systémů řízení používaných v automotive
• znalost metodik normování pracovních procesů, MTM výhodou
• schopnost pracovat samostatně i v týmu, flexibilita
• analytické myšlení, multi-tasks, tah na branku, aktivní a zodpovědná osoba
• organizační schopnosti, proaktivní přístup, pečlivost
• komunikativnost, samostatnost, spolehlivost, snaha o neustálé zlepšování.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2023993  Datum zveřejnění: 23.2.2015