Hlavní procesní inženýr

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Plzeň - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- hlavní procesní inženýr pro závody nadnárodního koncernu
- příprava a koordinace procesů
- identifikace potřeb výroby na globální úrovni, vč. KSK za účelem generování konkurenčních výhod
- koordinace know how a činností napříč organizací v pozici centrálního koordinátora, podpora jednotlivých závodů při hlavních projektech, náběh nových projektů atd.
- práce s výrobními koncepty KSK a non KSK za účelem optimalizace výroby, investic a minimalizace rizik s tím spojených
- klíčová osoba pro závody a tým v oblasti zlepšování, benchmarku existujících procesů, použití Lean Manufacturing / VSM, Kaizen
- plánování a podpora jednotlivých závodů při transferech výroby
- spolupráce s centrálou na úrovni: reporting, plánování, řízení a monitoring jednotlivých aktivit
- projektové řízení

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zajímavou práci ve stabilní nadnárodní společnosti
- práci v mladém a dynamickém kolektivu
- řadu firemních benefitů
- odpovídající platové ohodnocení

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Výrobní společnost se sídlem v Plzni

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

elektro

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ elektrotechnického směru
- praxe na vedoucí pozici s vedením velkého týmu: nejméně 5 let
- praxe na pozici projektového manažera
- praxe v automobilovém průmyslu: nejméně 5 let
- znalost norem pro automobilový průmysl, znalost KSK systému výhodou
- znalost Kaizen, BOS, 8D, APQP, JIS/JIT, Lean Manufacturing
- anglický jazyk na úrovni rodilého mluvčího (denní komunikace napříč společností v AJ)
- německý jazyk výhodou
- výborné komunikační schopnosti
- časová flexibilita a ochota cestovat
- odolnost vůči stresu
- pozitivní a proaktivní přístup k práci, cílevědomost
- analytické myšlení
- schopnost týmového hráče v řízení mezinárodních projektů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2230366  Datum zveřejnění: 20.8.2015