Diagnostika desek plošných spojů-17500Kč/měsíčně

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
19.02.2016
Mzdové podmínky (brutto)
17500

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• diagnotika desek plošných spojů na základě výkresové dokumentace a chybových hlášení z testů
• opravy desek plošných spojů

Zaměstnanecké výhody, benefity

• fixní mzdu 17500 Kč/měsíčně
• zajímavé výkonnostní ohodnocení, při splnění všech předpokladů 1200 Kč až 1800Kč měsíčně
• příplatky (přesčas, víkend, noční směna, ....)
• dotované závodní stravování
• 1 týden dovolené navíc (25 dní)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

- výroba, instalace a opravy elektronických zařízení

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• manuální zručnost
• vyhláška 50, §5 , vyhláška 50, §6 (výhodou)
• elektro vzdělání (min. SOU elektro zaměření – slaboproudl)
• práce s diagnostikou el. obvodů výhodou
• pájení pájkou, znalost práce s horkovzduchem (výhodou)
• orientace v technické dokumentaci a schématech zapojení
• znalost základních měřících přístrojů pro elektroniku (osciloskop, multimetr, ..)
• minimálně 1 rok práce v oboru elektro (podmínkou)
• práce ve 3-směnném provozu (i noční směny)
• velmi dobrý zrak

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2432546  Datum zveřejnění: 11.2.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 17500