Test inženýr

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Plzeň, Plzeň - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Vývoj a správa testů pro testování elektroniky v automobilovém průmyslu
- Aktivní spolupráce při konfiguraci a správě testovacích stavů
- Propojení testovacích zařízení s virtuální realitou
- Analýza a prezentace výsledků
- Každodenní komunikace s odbornými pracovišti v zahraničí
- Spolupodílení se na zdokonalování testovacích nástrojů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
- Spolupráci na zajímavých projektech v tuzemsku i zahraniční
- Zajímavé platové ohodnocení závislé na zkušenostech uchazeče
- Nadstandartní benefity
- Široké možnosti rozvoje v mnoha oblastech
- Pružnou pracovní dobu
- 5 týdnů dovolené

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Pro našeho klienta, zahraniční výrobní společnost se sídlem v Plzni hledáme vhodného kandidáta.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektroniky, informatiky

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Python - Základy
C - Základy
UML - Unified Modeling Language - Základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Znalost objektově orientovaného programování
- Znalost některého skriptovacího jazyka
- Zájem o oblast automotive
- Ochotu příležitostně cestovat do zahraničí
- Znalost komunikačních protokolů (CAN, LIN, FlexRay)
- Znalost problematiky testovaní řídících jednotek

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2510900  Datum zveřejnění: 11.4.2016