Prodejce profi elektrického nářadí

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Slovenská republika
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro předního výrobce profesionálního elektrického nářadí hledáme schopného obchodního zástupce se zájmem v oblasti kutilství a elektrickém nářadí, technickým myšlením a praxí v prodeji technických produktů.

Pracovní náplň:
- péče o stávající zákazníky a akvizice nových (zákazníky jsou především prodejny s profi el. nářadím, hutním materiálem atp.),
- cestování po celém Slovensku,
- homeoffice,
- vlastní organizace času a náplně práce.

Nabízíme:
- velmi atraktivní finanční ohodnocení s dalším navýšením po zkušební době,
- pravidelné měsíční bonusy dle naplnění obchodních cílů,
- roční bonusy,
- 25 dní dovolené,
- osobní automobil i k soukromým účelům,
- notebook/mobil,
- školení v Německu,
- home office.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- provize z prodeje,

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Přední výrobce profesionálního elektrického nářadí.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

technické

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání (ideálně technického směru),
- praxi v oboru (obchod s technickými produkty, ideálně oblast el. nářadí) min. 5 let,
- prokazatelné obchodní výsledky a obchodní kontakty v této branži,
- Aj/Nj výhodou,
- znalost Wordu, Excelu,
- zkušenost s CRM systémy,
- časová flexibilita,
- řidičský průkaz B, aktivní řidič.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2544835  Datum zveřejnění: 3.5.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou