Zástupce vedoucího kvality

HOFMANN WIZARD s.r.o.

České Velenice, Jihočeský kraj, Okres České Budějovice, Okres Jindřichův Hradec
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Zodpovídá za budování, efektivitu a trvalé zlepšování systému jištění kvality a jeho soulad s platnou legislativou a jinými relevantními předpisy
* Aktivně podporuje zavádění nových projektů
* Komunikuje se zákazníky a navštěvuje je v rámci prevence i řešení reklamací
* Zpracovává analýzy stavu jištění jakosti (reklamace, interní neshody)
* Navrhuje cíle a strategie v oblasti jištění kvality a spokojenosti zákazníků
* Vede evidenci reklamací, zjišťuje jejich oprávněnost a kontroluje správnost výše nákladů
* Provádí měsíční vyhodnocování stavu systému včetně rozborů vnitřních i vnějších neshod
* Řídí provádění korektivních a preventivních opatření k neshodám
* Plánuje a řídí projekty související s kvalitou
* Zodpovídá za systém interních a dodavatelských auditů
* Zabezpečuje provádění certifikačních auditů

Zaměstnanecké výhody, benefity

* 5 týdnů dovolené
* Příspěvek na stravování
* Příspěvek na bydlení či dojíždění
* Příspěvek za neabsenci
* Příspěvek na penzijní pojištění
* Příjemný kolektiv spolupracovníků
* Práce ve stabilní rozvíjející se společnosti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pro našeho významného klienta se sídlem v Českých Velenicích hledáme vhodné uchazeče na pozici *** ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO KVALITY ***

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2546865  Datum zveřejnění: 16.6.2016