Operátor výroby 3.

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Ostrov u Stříbra, Panattoni Park, Plzeňský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
12.09.2016
Nabízený plat (hrubého)
18100

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
- Práce na montážní lince ve dvousměnném provozu, výroba komponent automobilového průmyslu.
- Lokalita Ostrov u Stříbra, D5 Panattoni Park.

Požadujeme:
- Ideálně min. výuční list a praxe ve výrobě, fyzická zdatnost (manipulace s těžkými díly=velká námaha předloktí), schopnost práce ve stoje a ve směnném provozu, čistý trestní rejstřík, flexibilitu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- Nástupní mzdu 18100 + příplatky + docházkový bonus až 3300,-, zdarma stravování, příplatky na dopravu

Informace o náboru

V případě zájmu nás prosím kontaktujte Po-Pá v době od 8 do 17hod telefonicky na zelenou linku (zdarma) 800 10 11 25 emailem s uvedením Vašeho životopisu včetně telefonního čísla a názvu pozice nebo osobně na pobočce: Smuteční Vrch 441 Stříbro, nebo CTP Nová Hospoda Bor u Tachova hala B7- přízemí společnosti Allyouneed.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

automobilový průmysl

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Smuteční Vrch
349 01 Stříbro
ID: 2581633   Datum zveřejnění: 6.10.2016