Technik údržby

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Okres Cheb
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
28000,- - 31000,- Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*Udržuje funkčnost veškerého technického vybavení budovy.
*Zlepšuje funkčnost technického vybavení budovy, zapojuje se do optimalizace výrobního procesu.
*Analyzuje a řeší technické problémy.
*Provádí denní činnosti spojené s nápravnou a preventivní údržbou a kontroluje veškerá výrobní zařízení a podpůrné technologie (ČOV, kotelna, EPS, atd.).
*Ovládá systém preventivní údržby, rozumí technické dokumentaci budov.
*Vede předepsanou provozní dokumentaci.
*Dohlíží na práci externích firem a kontroluje dodržování bezpečnostních předpisů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

*Zázemí zaměstnání ve stabilní mezinárodní společnosti.
*Základní nástupní mzda 26.000,- Kč, po zapracování a složení zkoušek další navýšení + příplatky za směnnost a pohotovst + bonusy a prémie ke mzdě.
*Bonusy a prémie ke mzdě;
*5 týdnů dovolené.
*Závodní stravování, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport, kulturu a volný čas.
*Zdravotní volno (sickday).
*Vzdělávací kurzy a školení, firemní akce.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Světový lídra v automobilovém a spotřebním průmyslu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

elektro / strojní

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*Osvědčení vyhláška 50, § 6 – nutné!
*ŘP sk. B, aktivní řidič, dojezdová vzdálenost do Chebu do 30 min (pohotovosti).
*Uživatelská znalost práce na PC.
*Zručnost, pečlivost, přesnost, spolehlivost, flexibilitu a iniciativu.
*Týmový ducha a otevřený pozitivní charakter.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2583496  Datum zveřejnění: 20.7.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 28000,- - 31000,- Kč