Operátor výroby/skladu - 13,Bor Nová Hospoda

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
CTP Nová Hospoda, Karlovarský kraj, Okres Tachov
plný úvazek
Termín nástupu
30.05.2016
Mzdové podmínky (brutto)
89-92Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

hledáme operátory/ky výroby a skladové operátory/ky na montáž kabelů
Místo výkonu: CTPark Bor Nová Hospoda, Mariánské Lázně
Požadujeme: trpělivost, pečlivost, přesnost, čistý TR, dobrý zrak a barvocit,VZV výhodou
Nabízíme: nástupní mzda 89- po zkušební době 92Kč/hod.,příspěvek na stravu a odpolední směnu, bonus za neabsenci a produktivitu
Směnnost: 1-2 směnný provoz
Zajišťujeme ubytování 130Kč/noc
Doprava: z Mariánských Lázní 30Kč/Tachova 20Kč

V případě zájmu nás prosím kontaktujte Po-Pá v době od 7:00 do 17:00hod. telefonicky na zelenou linku (zdarma) 800 10 11 25, emailem s uvedením Vašeho životopisu včetně telefonního čísla a názvu pozice nebo osobně na pobočce: Smuteční Vrch 441 Stříbro, nebo CTP Nová Hospoda Bor u Tachova hala B7- přízemí společnosti Allyouneed.

Informace o náboru

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Montáž kabelových svazků

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2583759  Datum zveřejnění: 12.10.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 89-92Kč/hod.