Projektový koordinátor - 33,Bor Nová Hospoda

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
CTP Nová Hospoda, Tachov
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
30.05.2016
Nabízený plat (hrubého)
28.000Kč-30.000Kč/měs.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň: jednání s osobami zákazníka v oblasti svěřené agendy
Budování dlouhodobého obchodního vztahu se zákazníkem.
Vedení týmu lidí ve dvou úrovních
Úzká spolupráce s HR specialistou a Personálním koordinátorem
Eliminace reklamací na kvalitu služby na minimum
Odpovědnost za dosažení stanovených cílů ( BMI’s)
Odpovědnost za implementaci firemních standardů, BOZP, PO atd.
Místo výkonu: CTP Bor nebo Tachov
Nabízíme: 28.000Kč-30.000Kč/měs.
Požadujeme: min. ÚSO vzdělání,praxe na pozici s vedením kolektivu v automotive výhodou
Znalost AJ nim. Úroveň B2,dobrá znalost MS Office,ŘP- B
Dobré komunikační schopnosti,schopnost pracovat ve stresu a zatížení,
samostatnost, spolehlivost, důslednost, flexibilita.
Směnnost: pohyblivá pracovní doba

V případě zájmu nás prosím kontaktujte Po-Pá v době od 7:00 do 17:00hod. telefonicky na zelenou linku (zdarma) 800 10 11 25, emailem s uvedením Vašeho životopisu včetně telefonního čísla a názvu pozice nebo osobně na pobočce: Smuteční Vrch 441 Stříbro, nebo CTP Nová Hospoda Bor u Tachova hala B7- přízemí společnosti Allyouneed.

Informace o náboru

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

30.12.2016 (zbývá ještě 23 dnů)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Projektový koordinátor

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Prešovská 4
301 14 Plzeň
ID: 2584048   Datum zveřejnění: 12.10.2016