HR Recruitment Consultant

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Liberecký kraj, Okres Liberec

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost Hofmann Personal - německá personální agentura s 30ti letou tradicí hledá do svého rozšiřujícího se týmu zkušeného kolegu/kolegyni na pozici recruitment konzultanta.

- Zodpovědnost a zajištění komplexního náboru zaměstnanců pro naše klienty.
- Vyhledávání vhodných uchazečů a následné vedení pohovorů.
- Péče o klienty, rozvoj obchodních vztahů a navazování úzkých profesních kontaktů.
- Monitorování trhu práce - aktivní oslovování potenciálních zákazníků.
- Práce s interními systémy a aplikacemi, intenzivní využívání databází a sociálních sítí.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Pracovní smlouva na hlavní pracovní poměr.
- Motivační mzdové ohodnocení .
- Dovolená 25 dní.
- Stravenky v hodnotě 100 Kč.
- Podpora vzdělávání (odborné a jazykové kurzy).
- Pracoviště v centru Liberce.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ vzdělání.
- Zkušenost s nábory (recruitmentem) podmínkou.
- Orientace v IT oblasti výhodou.
- Komunikativní znalost AJ slovem i písmem.
- Příjemné vystupování, pro-klientský přístup.
- Kvalitní komunikační dovednosti.
- Kreativní myšlení, inovativnost v hledávání vhodných řešení.
- ŘP sk. B.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2617268  Datum zveřejnění: 22.7.2016