Fire Protection Sales Engineer

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Plzeňský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Ochrana kabelových svazků, ochrana bez tmelů a pěn
- Ochrana stropních ventilátorů a větracích systémů
- Kryty stropních svítidel
- Kryty pro půdní prostory
- Protipožární spínací skříňky pro ochranu elektrických spínačů
- Protipožární kryty na potrubí
- Protipožární řešení pro dřevěné rámové konstrukce

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
- Zajímavé platové ohodnocení
- Dovolenou navíc
- Velkou možnost seberealizace
- Další firemní benefity
- Služební automobil, mobil, laptop

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Pro našeho klienta, zahraniční výrobní společnost se sídlem nedaleko Plzně hledáme vhodného kandidáta.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/ VŠ vzdělání technického směru (stavební průmysl výhodou)
- Orientace ve stavebním procesu
- Zkušenosti z oblasti prodeje
- Zkušenosti z pasivní požární ochrany velkou výhodou
- Příjemné vystupování, orientaci na zákazníka
- Silné mezilidské schopnosti a přesvědčovací schopnosti
- Aktivní znalost AJ, elementární znalost NJ (aktivní znalost obou jazyků výhodou)
- Řidičský průkaz sk. B
- Flexibilitu, ochotu cestovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2661089  Datum zveřejnění: 25.7.2016