Nenáročná manuální práce - balení a kompletace elektroniky

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
04.09.2016
Mzdové podmínky (brutto)
14 400 měsíčně

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Balení a případná kompletace elektronických výrobků

Zaměstnanecké výhody, benefity

 pracovní smlouvu na dobu určitou (s možností prodloužení)
 dvousměnný (třísměnný provoz podle potřeby zaměstnavatele - v sezóně) - 8 hod směny (ranní, noční, odpolední)
 základní hrubá mzda 14 400/měsíc - možnost navýšení dle pracovní pozice
 docházkový bonus 1000 Kč/měsíčně
 Vstupní lékařská prolídka hrazená zaměstnavatelem
 příplatky dle Zákoníku práce (práce v noci, o víkendu, přesčas, svátek atd.)
 stravenky v hodnotě 60 Kč - plně hrazené zaměstnavatelem!
 25 dní dovolené
 možnost vyplácení týdenních (pěněžních) záloh
 místo: CTPark ve Slatině
 nástup: Ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Společnost je lídrem v oblasti provádění strategie hodnotového řetězce řídit dodavatelského řetězce, aftermarket a e-obchodních procesů největších světových technologií a spotřebního zboží společnosti.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2707906  Datum zveřejnění: 30.8.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 14 400 měsíčně