HR referent

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví Vás administrativa a chcete se realizovat v oblasti HR? Rádi byste využívali své znalosti angličtiny a němčiny v praxi? Staňte se součástí dynamického týmu v nadnárodní společnosti s výborným jménem.
Pošlete nám svůj životopis.

Po našeho významného klienta působícího v oblasti cenných papírů hledáme kolegu/kolegyni na pozici:

HR REFERENT

Náplň práce:
• Administrativní podpora pro společnosti skupiny zejména mimo ČR
• Kontrola a schvalování cestovních výdajů
• Personální administrativa (přesčasy, absence z důvodu nemoci atp.)
• Práce se systémem SAP
• Reporting

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání
• Praxe na obdobné pozice
• Angličtina a němčina na velmi dobré úrovni
• Výborné organizační a administrativní schopnosti
• Zájem o HR a velmi dobré komunikativní schopnosti

Nabízíme:
• Praxi v nadnárodní společnosti s velmi dobrým jménem
• Motivující mzdové ohodnocení
• Stravenky
• Práce v moderním příjemném prostředí
• Občerstvení na pracovišti

Možnost nástupu: dohodu
Místo výkonu práce: Praha

Neváhejte mne kontaktovat emailem: [email protected] nebo telefonicky: 702 168 011.
Pro více informací a sledování současných nabídek si mne přidejte na síti LinkedIn: https://cz.linkedin.com/in/veronikasudikova

Zaměstnanecké výhody, benefity

ad. výše

Informace o náboru

ad. výše

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Bankovnictví, peněžnictví

Cenné papíry

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

ad. výše

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2804977  Datum zveřejnění: 9.11.2016