Práce ve výrobě na plný nebo zkrácený úvazek

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Firma je rozdělena na 3 výrobní haly - elektromechanickou, kde se osazují desky plošných spojů nebo se dopajují drobné defekty a mechanické- na jedné výrobní hale se vyrábí ventily do plynových kotlů a na druhé termoregulační zařízení.
Ve firmě probíhá adaptační proces, v němž si zaměstnanci zkusí všechny pracovní činnosti a poté bude zařazen tam, kde mu práce nejvíce vyhovovala

Zaměstnanecké výhody, benefity

fixní mzdu u HPP 15000 Kč/měsíčně (se zaškolováním roste mzda)
fixní mzdu u zkrácených úvazků 95 Kč/hod. (též roste po zaučení mzda)
bonus 1800 Kč měsíčně při splnění produktivity
příplatky i nad rámec ZP
55% dotované závodní stravování
u HPP na plný úvazek 25 dnů dovolené
čistou, nehlučnou a klimatizovanou výrobu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Personální agentura
Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2823907  Datum zveřejnění: 2.1.2017