Koordinační projektant - elektro

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro český strojírenský podnik s dlouholetou tradicí a špičkovými technologiemi v oblasti energetiky hledáme širokospektrálního člověka, který má zkušenost s vysokým napětím, nízkým napětím i s měřením a regulacemi a prošel si výstavbou technologického zařízení od návrhu projektu, přes jeho realizaci a dozorování.

Náplň práce
- Participace na technickém řešení projektu od návrhu, přes realizaci až po kontrolu v oblasti elektro
- Příprava technických podkladů v oblastech energetických celků – teplárny, elektrárny spalující pevná a kapalná paliva
- Odpovědnost za přípravu technických podkladů v části elektro pro jednotlivé fáze projektu od nabídkového řízení až po uvádění do provozu
- Komunikace se subdodavateli technologických uzlů v oblasti elektro, koordinace jejich činností
- Komunikace s vedoucím projektu, strojním a stavebním oddělením a s oddělením nákupu
- Kontrola probíhajícího řešení a reporting o stavu technické realizace
- Občasné několikadenní zahraniční cesty

Požadujeme
- SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro
- Ideálně alespoň 4 roky praxe na výstavbě technologického zařízení
- Zkušenosti s řízením projektů nebo jejich částí
- Aktivní a praktickou znalost anglického jazyka pro komunikaci se zákazníky a dodavateli ze zahraničí
- Znalost ruského jazyka navíc je výhodou
- Vyhlášku 50 §6 a vyšší
- Znalost AutoCADu výhodou
- Organizační a komunikační schopnosti
- Řidičský průkaz sk. B

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme
- Mzdové ohodnocení dle Vašeho profilu
- práci ve stabilní, prestižní české firmě s více než 100letou tradicí
- příjemný kolektiv spolupracovníků
- možnost osobního i profesního růstu
- stravenky
- příspěvky na penzijní připojištění/životní pojištění
- jazykové kurzy

Místo výkonu práce: Brno + pracovní cesty do zahraničí

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Česká strojírenská firma s více než 100letou tradicí. Výrobci a dodavatelé špičkových technologií v oblasti energetiky s realizacemi po celém světě.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

elektro

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2914887  Datum zveřejnění: 18.4.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou