Senior účetní - kontrolor - do Německa

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Německo
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naším klientem je úspěšný český podnik s více než 25letou tradicí na poli energetiky. Pro jejich dceřinou společnost – nově zakoupenou firmu v jižním Německu – hledáme muže či ženu na pozici Účetní senior – kontrolor.

Náplň práce
- dohled nad vedením účetnictví v dceřinné firmě v jižním Německu
- tvorba reportů pro management v Česku

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme
- nadstandardní mzdové ohodnocení
- samostatnou zodpovědnou práci
- perspektivu ve stabilní a stále se rozvíjející firmě
- možnost seberealizace – odborný a profesní růst
- další možnosti vzdělávání a firemní benefity

Místo výkonu práce: Wangen im Allgäu.

Informace o náboru

Zaujala Vás tato nabídka? Odpovězte prostřednictvím tlačítka Odpovědět nebo nás kontaktujte na emailu [email protected], telefon 702 118 649, kontaktní osoba Mgr. Iva Maarová.

Tímto dávám souhlas se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů společnosti HOFMANN WIZARD s.r.o.. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji agentuře HOFMANN WIZARD s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání, nejdéle však na 5 let od jejich zaslání. Kdykoli budu moci požádat personální agenturu o smazání nebo o opravu osobních údajů.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Velmi úspěšný český podnik s více než 25letou tradicí na poli energetiky s novou dceřinnou společností v jižním Německu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

ekonomie, účetnictví

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme
- znalost německé legislativy v oblasti účetnictví a daní
- plynulý německý jazyk (C1) a zároveň plynulou češtinu nebo angličtinu (C1)
- ochotu cestovat a řidičský průkaz B
- samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, analytické myšlení
- zkušenosti s reportingem a přípravou analýz – výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2956025  Datum zveřejnění: 13.6.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou