Seřizovač

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Liberecký kraj, Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste technický typ a baví Vás udržovat věci v chodu? Máte zkušenosti se seřizováním strojů z oblasti automotive?

Pokud ano, neváhejte nás kontaktovat.

Stabilní nadnárodní výrobní společnost hledá do svého týmu vhodného kandidáta na pozici:
SEŘIZOVAČ

Náplň práce:
• Diagnostika a opravy poruch strojů a zařízení
• Kontrola a úprava parametrů nastavení strojů
• Preventivní prohlídky strojů
• Odstraňování závad
• Spolupráce s oddělením technologie a údržby
• Nepřetržitý režim (dvanáctky – dlouhý a krátký týden)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Zázemí stabilní nadnárodní společnosti
• Motivující mzdové ohodnocení (prémie, čtvrtletní bonusy…)
• Vzdělávací kurzy
• Zajímavý balíček zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na stravování, masáže…)
• 5 týdnů dovolené
• 13. plat

Nástup: ihned nebo dohodou
Místo výkonu práce: Mladá Boleslav

Neváhejte mne kontaktovat emailem: [email protected] nebo telefonicky: 601 575 353.
Pro více informací a sledování současných nabídek si mne přidejte na síti LinkedIn: https://cz.linkedin.com/in/novotnadenca.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Mezinárodní výrobní společnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• SOU/SŠ vzdělání
• Praxe na obdobné pozici v automobilovém průmyslu nutností
• Znalost práce s plasty výhodou
• Průkaz VZV, jeřábnický kurz a svářečský průkaz výhodou
• ŘP sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2961709  Datum zveřejnění: 6.3.2017