Obchodní manažer

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
40 - 55 000 Kč fix

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro německou strojírenskou firmu, zabývající se výrobou, montáží a servisem strojů, hledáme muže či ženu na pozici Obchodní manažer.

Budete nejdůležitější osobu v celé firmě, protože budete jediným obchodníkem ve svém segmentu, který bude mít na starost jak stávající zákazníky, tak i vyhledávání nových míst odbytu. Vaší zodpovědností bude především spolehlivá a dobře organizovaná komunikace se zákazníky a výše obratu v prodeji.

Nové akvizice budete provádět většinou osobně, což pro Vás bude znamenat hodně cestování, především po České a Slovenské republice, výjimečně také Polsko a Maďarsko. Stávající zákazníci Vás budou kontaktovat s novými poptávkami a projekty, což pro Vás obnáší zpracování cenových nabídek, komunikaci s technickým oddělením, oddělením nákupu a také dohled nad realizací samotné zakázky po stránce organizační, obchodní a komunikační. Spolupráce se zákazníky je poměrně dost komplexní – Vaším úkolem bude zajistit bezproblémový průběh všech činností ve správných termínech a se správnými výsledky. Budete muset například zkoordinovat dodávku části našeho produktu a přítomnost zákazníkova jeřábníka na stejném místě ve stejný čas, aby mohl naši zakázku přebrat a další podobné úkoly. Budete muset mít přehled, velmi dobrou organizaci práce a výborné komunikační dovednosti.

Pro tuto práci musíte mít velmi silný technický background z oblasti strojírenství ať už ze školy nebo z praxe. Zákazníci si s Vámi budou chtít povídat o technických specifikacích a Vy musíte vědět víc než oni. Musíte mít také komunikativní úroveň angličtiny nebo němčiny, abyste se dorozuměl/a se zahraničním vedením některých českých a slovenských podniků. Jelikož se jedná o samostatnou a velmi zodpovědnou funkci, potřebujeme zkušeného kandidáta – měl/a byste mít tedy už několikaletou praxi v obchodu v technickém odvětví.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Také Vás za Vaše dovednosti, znalosti a schopnosti řádně odměníme. Těšte se na slušný fix dle Vašeho profilu, provize z prodeje a 13. plat při splnění obchodních cílů. Dostanete také celou řadu firemních benefitů – automobil i pro soukromé účely, mobil, notebook, stravenky, jazykové kurzy, příspěvek na kulturu a další.

Čili – máte zkušenosti s prodejem v technice? Víte, jak funguje například hydraulický lis? Umíte anglicky nebo německy? Rádi cestujete po ČR a SR? Kontaktujte prosím naši partnerskou personální agenturu a my se budeme těšit, až Vás poznáme osobně.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Německá strojírenská firma, zabývající se výrobou, montáží a servisem strojů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

strojírenství, technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

komunikativnost, organizovanost, výborný time management, prodejní dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2961924  Datum zveřejnění: 6.3.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40 - 55 000 Kč fix