Prodejce Google služeb po telefonu - Varšava

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Polsko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
min. 30 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte rádi Google? Pracovali jste v callcentru? Láká Vás práce v zahraničí?

Hledáme šikovné a komunikativní osoby, které se nebojí prodeje po telefonu, zajímají se o služby a aplikace Google a rádi by si vyzkoušeli práci ve Varšavě.

Náplň práce:
- telefonický kontakt s českými a slovenskými firmami
- identifikace potřeb zákazníků v oblasti online marketingu
- poradenství a příprava marketingových řešení
- určování rozpočtu reklamních kampaní
- vzdělávání zákazníků v oblasti znalostí výrobků a platforem Google (např. AdWords, YouTube, Google+) a jejich prodej
- práce pouze ve všední dny ve 2 směnách: 9:00 - 17:00, 10:00 - 18:00

Nutností při práci je individuální přístup k potřebám zákazníka, zajištění profesionální obsluhy a udržení dlouhodobé spolupráce se získanými zákazníky.

Požadujeme:
- plynulou češtinu nebo slovenštinu slovem i písmem
- zkušenost s prodejem po telefonu
- zkušenost v prodeji B2B – velkou výhodou
- velmi dobrou znalost obsluhy počítače a znalost internetových aplikací – nutná podmínka
- dovednost navazovat mezilidské kontakty
- analytické myšlení
- schopnost pracovat v časové tísni
- samostatnost, kreativitu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme
- mzdu od 30 000 Kč + bonusy
- participaci na nevšedním projektu v zahraničí
- pomoc s ubytováním pro první 3 měsíce
- smlouvu na 3 roky

Místo výkonu práce: Varšava

Nástup: ideálně ihned, ale lze se domluvit

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné administrativní a podpůrné služby

Marketingové kampaně.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

zkušenosti z call centra - prodej po telefonu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3019159  Datum zveřejnění: 24.5.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: min. 30 000 Kč