Zákaznický servis Nj+Aj

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
min. 25 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro nadnárodní společnost poskytující poradenství a konzultace v oblasti technologií, strojírenství a IT hledáme kandidáty s perfektní němčinou a komunikativní angličtinou na pozice

- Software Support Analyst
- IT Service Desk Analyst.

Pro rozličné projekty zákaznické podpory a poradenství v oblasti IT hledáme jazykově zdatné, proklientsky orientované a alespoň trochu až velmi dobře se orientující v IT kandidáty a kandidátky, aby nám pomohli zaštítit komunikační a informační síť pro klienty z celého světa.
Nabízíme volná místa jak pro kandidáty s širokými znalostmi z oblasti IT, tak i bez nich. Dle Vašich možností a schopností s Vámi domluvíme tu nejlepší pracovní pozici v daném projektu.
Nutností je vždy alespoň komunikativní angličtina a plynulý německý jazyk (psaní i komunikace). Alespoň základní orientace v IT (čím hlubší, tím lepší pro Vás), proklientský přístup, samostatnost.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme
- Mzdu minimálně 25 000 Kč
- Bonus až do výše 2 000 Kč každý měsíc
- Smlouvu na dobu neurčitou
- Stravenky
- 5 týdnů dovolené
- Bike friendly office
- Práci v moderní kanceláři v dobré lokalitě
- Možnost home office (u vybraných projektů)
- Pomoc s relokací, pokud bydlíte dál než 150 km od Brna
- Profesionální školení a tréninky (soft skills, hard skills, Six Sigma Green Belt, ITIL, …)

Pokud Vás možnost spolupráce zaujala, prosím zašlete nám Váš životopis, my Vás kontaktujeme a o konkrétní možnosti spolupráce se s Vámi pobavíme.

Místo výkonu práce: Brno

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Zákaznická podpora pro IT a technologie.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Pokročilý (C1) nebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3019171  Datum zveřejnění: 24.5.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: min. 25 000 Kč