Program manager

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, významného výrobce a dodavatele dílů do automobilového a strojírenského průmyslu, hledáme muže či ženu na pozici Programového manažera.

Náplň práce
- odpovědnost za koordinaci mezinárodních projektů od poptávkové fáze až dobu 6 měsíců po začátku produkce
- prezentace projektu na steering committee na základě předem stanoveného harmonogramu
- využití nástrojů projektového řízení, jako např.: xSEP, c-Projects, CDB
- plánování a sledování průběhu projektů
- aktivní účast při řízení změn
- metodické vedení, organizace a kontrola činnosti členů projektového týmu
- Analýza a sledování nově zavedených projektů ve výrobě
- Komunikace se zákazníky
- Spolupráce s ostatními odděleními

Místo výkonu práce: Brno

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme
- mzdové ohodnocení dle Vašich zkušeností
- až tři měsíční platy navíc
- 2 týdny dovolené navíc
- perspektivní a zajímavou práci v prosperující firmě
- závodní stravování
- jazykové a další vzdělávání
- přátelský kolektiv
- každodenní využití cizích jazyků a další nadstandardní benefity

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Významný výrobce a dodavatel dílů do automobilového a strojírenského průmyslu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

strojírenství, ekonomika, management

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme
- VŠ/SŠ technického nebo ekonomického směru
- aktivní znalost anglického jazyka (denní využití)
- znalost německého jazyka navíc výhodou
- zkušenosti s projektovým řízením v oblasti automotive nejméně 5 let
- nutná podmínka: vedení nejméně 2 projektů od poptávkové fáze až po dobu 6 měsíců po SOP (=start of production), nejméně 5 projektů dovedených do SOP
- zkušenost s prací v mezinárodním projektovém týmu
- dobrá znalost nástrojů projektového řízení
- komunikativní a proaktivní osobnost
- velmi dobré organizační a koordinační schopnosti, flexibilita, odolnost vůči stresu, schopnosti týmové spolupráce, ale i samostatnost
- řidičský průkaz B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3050642  Datum zveřejnění: 13.6.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou