Účetní hlavní knihy

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Příprava finančních výkazů, evidence odpisů, cash flow, evidence pohledávek a závazků, splátkové kalendáře
• Správa ročních a měsíčních uzávěrkových operací
• Kalkulace časového rozlišení nástrojů
• Odsouhlasení IC transakcí s ostatními pobočkami koncernu
• Zakládání karet majetku, aktivace majetku, kontrola a účtování vyřazení majetku, měsíční činnosti spojené se závěrkou
• Příprava dat pro účetní a daňové audity
• Příprava podkladů pro zpracování daňových přiznání

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Perspektivní a zajímavou práci v prosperující firmě
• Každodenní využití cizích jazyků
• 13., 14., 15. mzda
• 1000 Kč/měsíc jako příspěvek na zdravotní péči
• 6 týdnů dovolené
• Firemní stravování
• Až 20 000 Kč/rok příspěvek na jazykové vzdělávání
• Penzijní připojištění
• Bezplatná zdravotně-preventivní péče
• Kulturní a společenské akce pro zaměstnance společnosti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ/ SŠ ekonomického směru
• Praxe v oblasti účetnictví min. 2 roky
• Zkušenosti s účtováním v rámci mezinárodních účetních standardů
• Aktivní znalost anglického jazyka (další světový jazyk výhodou)
• Dobrá znalost SAP a MS Office
• Řidičský průkaz skupiny B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3053176  Datum zveřejnění: 10.5.2017